Małgorzata Wilkosz

MAŁGORZATA WILKOSZ

PSYCHOLOG

Jeśli to czytasz, to znaczy, że zrobiłeś/aś pierwszy krok w stronę poprawy swojego zdrowia psychicznego! Poszukiwanie specjalisty bywa przytłaczające i trudne. 

 Psycholog? Psychoterapeuta? Psychiatra? Możesz się zastanawiać do kogo najlepiej zgłosić się ze swoim problemem. Rozumiem zagubienie i obawę o stratę pieniędzy przy wyborze nieodpowiedniego specjalisty, dlatego jedną z moich usług jest właśnie pomoc w wybraniu odpowiedniej osoby dla Ciebie!

 Konsultacja psychologiczna jest usługą, która między innymi ma na celu rozeznanie Twojej sytuacji życiowej i problemów, z którymi być może się zmagasz. Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się jak można poprawić to, z czym się do mnie zgłaszasz. 

 Wiele problemów możemy rozwiązać w trakcie terapii psychologicznej. Charakteryzuje się ona niewielką liczbą spotkań (10-12) oraz tym, że skupiamy się na konkretnym, aktualnym problemie (np. strata pracy, rozstanie, żałoba, problemy wychowawcze).

Jeśli okaże się, że jest potrzeba głębszej lub długoterminowej pracy nad Twoim problemem, pomogę ci nie tylko zrozumieć różnice pomiędzy poszczególnymi specjalistami, ale również porozmawiamy o nurcie, który byłby najbardziej adekwatny dla Ciebie.

O MNIE:

Jestem absolwentką psychologii zdrowia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W swojej pracy wykorzystuję podejście oparte na Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Bliski jest mi nurt poznawczo-behawioralny.

Swoje doświadczenie zdobyłam m.in. w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim oraz jako terapeutka dzieci w spektrum autyzmu. Brałam udział w licznych szkoleniach dotyczących pracy terapeutycznej m.in. w duchu Dialogu Motywującego oraz wsparcia w sytuacjach kryzysowych.

Na co dzień pracuję jako psycholog w gdańskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz współpracuję z Fundacją Praesterno prowadząc warsztaty dla młodzieży oraz ich rodziców.

W Psycho Academy zajmuję się konsultacjami psychologicznymi, wsparciem oraz psychoedukacją osób dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 7 roku życia.

CENNIK

Konsultacja psychologiczna (50 minut) – 130 zł
Do współpracy zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci powyżej 7 roku życia.