Agata Hemmerling-Goc

PSYCHOLOG KONSULTUJĄCY W NURCIE TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH

ABSOLWETNKA PSYCHODIETETYKI

STUDENTKA SZKOŁY PSYCHOTERAPII POZNAWCZO BEHAWIORALNEJ

Szkoleniowiec, psychoedukator

Jestem psychologiem konsultującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Celem tej terapii jest praca nad skonstruowaniem najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania sytuacji, w której obecnie znajduje się klient. Współpracuję zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki, dlatego towarzyszę również osobom borykającym się z zaburzeniami odżywiania bądź chcącym poprawić swoje relacje żywieniowe. Obecnie doskonalę swoje umiejętności psychoterapeutyczne studiując w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Swoje umiejętności rozwijam w Fundacji Praesterno, na zamkniętym oddziale dziecięcym Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku oraz prowadząc własną praktykę psychologiczną i szkoleniową. 

Podczas spotkań zapewniam moim klientom wsparcie, towarzyszę im w procesie zmiany, wdrażam elementy psychoedukacji oraz propaguję zdrowe, w kontekście zdrowia psychicznego, podejście do życia.