MAGDALENA NOWACKA

PSYCHOLOG

SEKSUOLOG

PSYCHOTERAPEUTA POZNAWCZO – BEHAWIORALNY

DOKTORANTKA

Magister psychologii (Uniwersytet Gdański, 2018 rok), absolwentka seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz doktorantka Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Gdańskiego. W trakcie zdobywania kwalifikacji z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie zdobywałam m.in. jako psycholożka w Fundacji Centrum Praw Kobiet – Oddział w Gdańsku, asystentka środowiskowa w Stowarzyszeniu na rzecz Osób w Kryzysie “Przyjazna Dłoń” oraz członkini Fundacji Otwarte Idee. Jestem certyfikowaną edukatorką seksualną oraz trenerką antydyskryminacyjną. Ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (Centrum Rozwiązań), szkolenie zaawansowane z dialogu motywującego, szkołę animatorów profilaktyki (Towarzystwo Profiklatyki Uzależnień „Mrowisko”) oraz 8-tygodniowy kurs mindfulness dla specjalistów (DobroStan). Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu interwencji kryzysowej, wsparcia dla osób doświadczających przemocy oraz wsparcia społeczności LGBT+. Z zakresu pracy terapeutycznej z parami ukończyłam kurs z seks pozytywnej terapii par (Instytut Pozytywnej Seksualności oraz szkolenie „Praca z parą pozostającą w nasilonym konflikcie” (Centrum Terapii Poznawczej i Schematu Inter Ego”. Od 2018 roku prowadzę grupę wsparcia dla osób transpłciowych oraz dla osób im bliskich przy Stowarzyszeniu na rzecz osób LGBT Tolerado. Prowadzę spotkania na temat seksualności biologicznej, psychicznej i kulturowej oraz dyskryminacji ze względu na płeć, orientację psychoseksualną i tożsamość płciową.

Pracuję indywidualnie i z parami, specjalizuję się w terapii seksuologicznej, tożsamości płciowej i tożsamości seksualnej oraz w pracy klinicznej (zaburzenia psychiczne i osobowości).

CENNIK

Konsultacja wstępna (50 minut) – 150 zł
Terapia indywidualna (50 minut) – 150 zł
Terapia par ( 50 minut) – 160 zł
Do współpracy zapraszam młodzież i dorosłych.
Istnieje możliwość współpracy online.

KONTAKT