AGNIESZKA POLAŃSKA
PSYCHOLOG KONSULTUJĄCY W NURCIE TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH

PSYCHOLOG W DOMU DZIECKA W GDAŃSKIEJ FUNDACJI INNOWACJI SPOŁECZNEJ W GDAŃSKU

PSYCHOLOG W OŚRODKU PSYCHOTERAPII DLA DZIECI I MŁODZIEŻY​ 

Jestem psychologiem konsultującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Na co dzień swoje umiejętności rozwijam w jednym z Domów Dziecka w Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej, Ośrodku Psychoterapii dla Dzieci i Młodzieży w Tczewie oraz w szkołach językowych (Sistars w Tczewie i Clever w Pelplinie), gdzie pełnię funkcję psychologa. Prowadzę również własną praktykę psychologiczną online. W swojej pracy udzielam wsparcia dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. Współpracuję również z Fundacją Praesterno, prowadząc zajęcia rozwojowe dla dzieci i dorosłych.

Cały czas się rozwijam i poszerzam wachlarz swoich umiejętności. Ukończyłam studia podyplomowe „Psycholog jako biegły sądowy w postępowaniu cywilnym i karnym” na Uniwersytecie SWPS, a obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych „Przygotowania pedagogicznego dla psychologów”. Od października będę rozwijać swoje kompetencje studiując w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

W życiu kieruję się przekonaniem, że dobro do nas wraca. Dlatego też w pełni angażuję się w swoją pracę i staram się te pozytywne przesłanie przekazywać również swoim podopiecznym. Moją największą siłą do działania są otaczający mnie ludzie. Nie tylko rodzina i przyjaciele, ale także moi klienci i ich rozwój, który mogę obserwować poprzez wspólną pracę.

CENNIK

Konsultacja wstępna (50 minut) – 150 zł
Terapia indywidualna (50 minut) – 150 zł
Do współpracy zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.
Zapraszam do współpracy online.

KONTAKT