PRZEMYSŁAW WASZAK

LEKARZ PSYCHIATRA

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH

ADIUNKT GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Zdrowie psychiki jest równie ważne jak zdrowie ciała. Każdy problem psychiczny jest inny, tak samo jak każdy człowiek stanowi unikalne połączenie osobowości, biologii oraz doświadczeń życiowych. W swojej pracy staram się kierować indywidualnym i całościowym podejściem do każdego pacjenta.

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. T. Bilikiewicza w Gdańsku.  Odbyłem staże psychiatryczne na oddziale dziecięco-młodzieżowym, zaburzeń afektywnych, przewlekłej schizofrenii oraz leczenia nerwic i zaburzeń osobowości. Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyłem z wyróżnieniem Primus inter pares. Część studiów zrealizowałem na University of Turku (Finlandia) oraz King’s College w Londynie (Wielka Brytania).

Jestem adiunktem na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, prowadzę zajęcia również ze studentami Uniwersytetu Gdańskiego. Jestem autorem ponad 30 oryginalnych publikacji naukowych z zakresu chorób psychicznych i neurologicznych oraz współautorem podręczników. W 2019 roku obroniłem rozprawę doktorską w tematyce psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej.

Posiadam uprawnienia do wystawiania zaświadczeń i zwolnień lekarskich (eZUS ZLA) oraz e-recept na leki refundowane.

CENNIK

Konsultacja psychiatryczna dzieci i młodzieży (pierwszorazowa, 50 minut)  – 400 zł 
Konsultacja psychiatryczna dzieci i młodzieży (kolejna, 30 minut) – 250 zł
Konsultacja psychiatryczna dorosłych – 250 zł

KONTAKT