Beata Szewczyk

BEATA SZEWCZYK
Logopeda Beata

LOGOPEDA

NEUROLOGOPEDA

Jako logopeda pracuję z ogromną pasją od 2016 roku. Prowadzę diagnozy i terapię osób dorosłych dotkniętych chorobami neurologicznymi, pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi z wadami wymowy, z osobami, które z uwagi na zawód chciałyby doskonalić swoją dykcję oraz z osobami z zaburzeniami głosu. Doświadczenie zdobywałam w poradniach logopedycznych, szpitalach i przedszkolach.

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku logopedia z audiologią na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów magisterskich z logopedii o specjalności neurologopedia na Uniwersytecie Gdańskim.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia, podnoszące moje kwalifikacje, m.in. Innowacyjne metody elektrostymulacji zewnętrznej i wewnętrznej w logopedii (Ewa Wojewoda, Aleksandra Kaczyńska), Masaż logopedyczny od podstaw. Podejście praktyczne (Aleksandra Kaczyńska), Tomatis® Practitioner (Level 1), ETTHNO elastyczno-terapeutyczny taping w logopedii/neurologopedii(Martyna Brychcy), Diagnoza i terapia zaburzeń mowy u osób dorosłych chorych neurologicznie (Jolanta Panasiuk), Doctor Vox Therapy Technique (Sonia Lachowolska) i wiele innych.
CENNIK

Diagnoza (60-90 min) – 200zł
Pojedyncza konsultacja (60 min) – 200zł
Terapia (30-60 min) – 75 – 150zł